З двох станцій,відстань між якими 385 км,одночасно вийшли назустріч один одному два

поїзди.Швидкість першого-70 км/год,а швидкість другого в 1,2 раза більша. Яку відстань пройшов перший поїзд до зустрічі з другим

Ответы на вопрос

Отвечает Залещук Артем.

1)швидкість другого поїзда

70*1,2= 84 км/год

2)швидкість наближення

70+84= 154 км/год

3)через який час зустрілись?

385:154= 2,5 год

4)яку відстань подолав перший?

70*2,5= 175 км