розв'яжіть задачу за допомогою рівняння: знайдіть градусні міри кутів на які промінь nk ділить

розгорнутий кут mnl якщо відомо що один з них на 40° менший від другого

Ответы на вопрос

Отвечает Талипова Руслана.

розгорнутий кут дорівнює 180°

х - 1 кут

х-40 - 2 кут

х+х-40=180

2х=180+40

2х=220

х=220/2

х=110° - дорівнює 1 кут

110-40=70° - дорівнює 2 кут