Задача. З двох дерев, відстань між якими 30м, одночасно в одному напрямку полетіли дві синички 10

м/с, а другої - 15 м/с. Яка відстань буде між ними через 30 с, якщо синичка з більшою швидкістю летить попереду.Дуже прошу допоможіть. Якщо хтось дасть найкращу відповідь того позначу як найкраща відповідь

Ответы на вопрос

Отвечает Бакатов Талгат.
30 м+(15 м/с-10 м/с)*30 с=30 м+5 м/с*30 с=30 м+150 м=180 м
Ответ: 180 м