Укажіть число яке може бути остачею при діленні натурального числа а на 98


Ответы на вопрос

Отвечает Мацьків Наталя.

Відповідь:

ЦЕ числа від 1 до 98 (включно).

Наприкла 100:98 буде одна ціла і в остачі 2 100-98=2

156:98=1 ціла в остачі (156-98=58)

200:98=2 цілих (98*2=196) в остачі 200-194=4

Покрокове пояснення: