розв'яжіть будь ласка....Маса коробки із цукерками 550г. Коли половину цукерок з'їли, маса коробки

стала 300г. Яка маса порожньої коробки? пліз вирішіть!

Ответы на вопрос

Отвечает Проказа Екатерина.

550-300=250 гр весят полкоробки конфет

       250*2=500 гр весят все конфеты

550-500=50 гр маса порожньої коробки