На свято міста купили 1200 троянд по 3 грн.А гвоздик 1120 по 2 грн.Скільки грошей заплатили

за всі квіти?

Ответы на вопрос

Отвечает Маслова Ирина.
1200*3=3600 грн заплатили за троянди
1120*2=2240 грн заплатили за гвоздики
3600+2240=5840 грн заплптили за всі квіти
=============================