Скільки коштують 9кг. Цукерок якщо за 4 кг таких цукерок заплатили 110грн?


Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Вика.
1) 110 : 4 = 27,5 ( грн ) 1 кг 
2) 27,5 * 9 = 247,5 ( грн ) Ответ