6 овець за 4 дні з"їдають 48 кг сіна.Скільки кілограмів сіна з"їдає 1 вівця за 1 день?Розв"яжи

задачу з поясненням двома способами.

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Виктория.
1 способ
1) 48/4=12 кг зідає за 1 день 6 овець
2)12/6=2 кг зідає одна вівця за один день
 2 способ
1)48/6=8 кг зідає за 4 дня 6 вівець
2) 8/4=2 кг зідає 1 вівця за 1 день