Для оздоблення концертного костюма Людмила придбала 3 м 50 см мережива.Спочатку дівчинка

використала 4/7 усього мережива, а потім 3/5 решта.Визнач довжину мережива, яке залишилось

Ответы на вопрос

Отвечает Афанасьева Анна.
3м 50 см = 350 см
1)350 :7 х4=200 см використала спочатку
2)350 -200= 150 см - залишилось спочатку
3)150:5х3=90см використала вдруге
4)200+90=290 см використала усього
5)350-290=60 см - залишилось
или
1)350 :7 х4=200 см використала спочатку
2)350 -200= 150 см - залишилось спочатку
3)150:5х3=90см використала вдруге
4)150-90= 60 см  залишилось