Власна швидкість катера 17,2, а швидкість течії 1,8 км/год. Знайди шлях катера, якщо він рухався

1,5 год за течією і 1,6 год проти течії Срочно!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кучмистый Влад.
1)17,2+1,8=19(км/год) швидкість катера за течією
2)1,5+1,6 =3,1(год)
3)19×3,1=58,9(км)
Відповідь шлях катера 58,9 км.