ДОПОМОЖИТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!!Срочно!!!! На відрізку EF довжиною 37 см позначили точки М і N так ,що

ЕМ=21см,FN=23см. Чому дорівнює довжина відрізка MN?

Ответы на вопрос

Отвечает Уляшова Машенька.

Ответ:

7 cm

Пошаговое объяснение:

37-21=16 cm - MF

37-23=14 cm - EN

14+16=30 cm - MF+EN

37-30=7 cm - MF

Отвечает Кунцевич Алексей.

1) Если ЕМ = 21см, тогда МF=37-21=16см;

2)Если FN=23см, тогда EN=37-23=14см;

3) MN=EF-(MF+EN)=37-(16+14)=7см.

Ответ: 7см.