Як зміниться різниця двох натуральних чисел якщо зменшуване збільшити на 10 а від'ємник зменшити на

5

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.
(а+10)-(с-5)=а+10-с+5=а-с+15- збільшиться на 15