Зд. помогите пожалуйста с 2 задачами! _______________________________________________________ Дід

мороз припаркував санки і отримав квитанцію про те, що його санки можуть перебувати на стоянці 2 год 35 хв. Скільки грошей заплатив Дід мороз,якщо 1 хв перебування на стоянці коштує 30к ________________________________________________________ Для пошиття одного кімоно потрібно 9 м 50 см шовкової тканини.Було 190 м шовку червоного кольору, 290 м -зеленого і 171 блакитного.Скільки кімоно пошили з усього шовку?Шовк якого кольору залишиться і і якій кількості. ___________________________________________________________ Прошу вашего внимания что задачи сделайте по действиям а также если ошибки есть то прости-те я спешила.Кстати можно сделать и одну но лучше 2 )

Ответы на вопрос

Отвечает Галькевич Артем.
1. 2год35хв = 155 хв.
2.155*30=4650к.=46грн50к.
Діж Мороз заплатив 46грн.50к.

1.190м =19000 см
2.9м50см =950см
3.19000:950=20 кімоно - червоного к.
4.290м= 29000 см
5. 29000:950=30 кімоно -зеленого коліру
6.29000-(950*30)=500см=5 м - залишиться тканини зеленого к.
7.171м =17100см
8.17100:950=18 кімоно блакитного к.
9.20+30+18=68 кімоно всього
Відповідь: всьго пошили 68 кімоно, залишилось 5 м тканини зеленого кольору