У шафі на 4 полицях стоять книжки по 7книжок на кожній полиці .Скільки всього книжок у шафі.3

способами. .

Ответы на вопрос

Отвечает Кун Влад.
1 спосіб:
4*7=28 книжок в шафі.

2 спосіб
7+7+7+7=28

3.спосіб
7*2-7*2=28