Від однієї станціі в протилежних напрямках одночасно відійшли два потяги. Через 2 год. 45 хв. після

початку руху відстань між поїздами дорівнювала 330 км. Швидкість одного з поїздів становила 56 км/год. Знайти швидкість другого поїзда. Пожалуйста, помогите с заданием, буду благодарна.

Ответы на вопрос

Отвечает Жумабай Дания.
2 год. 45 хв. = 2,75 год
1) 330 : 2,75 = 120 (км/год) - швидкість віддалених поїздів.
2) 120 - 56 = 64 (км/год) - швидкість другого поїзда.
Відповідь: швидкість другого поїзда - 64 км/год.