)**Перше число у 2,5 разу більше за друге і на 1,2 меньше за третє. Знайти ці числа, якщо їх

середнє арифме¬тичне дорівнює 5.Помогите решить задачу пожулуста!Заранее спасибоо!

Ответы на вопрос

Отвечает Сидоров Вова.
Нехай друге число Х,  тоді перше - 2,5Х, а третє - (2,5Х+1,2). Складаємо рівняння:
(х+2,5х+2,5х+1,2) : 3=5
6х+1,2=5*3
6х+1,2=15
6х=15-1,2
6х=13,8
х=13,8:6

х=2,3 - друге число;

2) 2,3*2,5=5,75 - перше число;
3) 5,75+1,2=6,95 - третє число.