Два пароплава вийшли одночасно на зустріч один одному з двох пристаней і зустрілися через 10

годин,причому один пароплав проходив за годину на 6 км більше,ніж другий.Скільки кілометрів пройшов кожний пароплав,якщо відстань між пристанями становить 380 км.

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

пусть скорость одного х, тогда

10х+(х+6)*10=380

10х+10х+60=380

20х=380-60

х=320/20

х=16км/ч скорость первого

16*10=160км проплыл первый

380-160=220км проплыл второй   или(16+6)*10=220км