Знайдіть рівняння дотичної до графіка функції f(x)=√4x-3 y точці з абсцисою х0=1. Срочно пж


Ответы на вопрос

Отвечает Щербина Константин.

g(x)=f(1)+f`(1)(x-1)

f(1)=√(4-3)=1

f`(x)=(1/2)*4/√(4x-3)=2/√(4x-3)

f`(1)=2/1=2

g(x)=1+2(x-1)=2x-1- уравнение касательной