За два дні було прокладено кабель.За перший день проклали 68% кабелю ,а за другий 115,2м менше,ніж

за перший.Скільки всього метрів кабелю було прокладено за два дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Малая Амина.
За 2 дні проклали 100% кабелю
100-68=32% - проклали за 2 день
68%-32%=36% - 115,2м
115,2:36=3,2(м) - 1%
3,2*100=320(м) - кабелю було прокладено за два дні.