допоможіть будь-ласка: Юннати зібрали з трьох ділянок 450кг овочів. з 1-і ,на 27кг менше,ніж з

2-і,з 3-і на 33більше,ніж з 1-і. скільки кг було зібрано з кожноі ділянки?. потрібно з поясненням

Ответы на вопрос

Отвечает Репников Андрей.
1)450+27=477 (кг) зібрали з 3 ділянок
2)477-33= 444 (кг) було зібрано з кожної ділянки.
В: 444 кг.