У дитячому санаторії "Сонечко" на полудень видали 420 персиків, а в санаторії "Зірочка" - 375

персиків. У санаторії "Сонечко" було на 15 дітей більше, ніж у "Зірочці". Скільки дітей було у кожному санаторії, якщо всім видали персиків порівну. Решите пожалуйста задачу буду благодарен и поставлю Лайк!!! :) :) :)

Ответы на вопрос

Отвечает Кригер Олеся.
420-375=45
45/15=3 персика на человека
420/3=140 детей в звездочке
375/3=125 детей в солнышке