маса комахи 2г синиця зйдае за добу стильки комах як маса самой пташки за добу 5синиць зйли

1000камах яка маса синыци

Ответы на вопрос

Отвечает Храмкова Арина.

1) 1000 : 5 = 200 (комах) з'їла за добу одна синиця.

2) 200 · 2 = 400 (г) маса однієї синиці.

Відповідь: 400 г.

Отвечает Шишпанов Саша.

1000/2 = 500 комах з'їли 5 синиць

500/5 = 100 комах з'їла кожна синиця

100*2 = 200 г - маса синиці

Відповідь; маса синиці 200 грамів