Сума двох чисел дорівнює 25ю Одне з них утричі більше, ніж іншею Знайди Ці числа.


Ответы на вопрос

Отвечает Козлова Милана.

x+y=25

x=3y

 

3y+y=35

4y=35

y=8,75

 

x=3*8,75

x=26,25