У магазні було 354 кг крупів. Рис становить 1/3 всіх крупів, а пшоно -1/4 решти крупів. Скільки

пшона було в магазині?

Ответы на вопрос

Отвечает Панкова Софья.
354/3=118 это рис
354-118=236 это остаток
236/4=59 это пшено