Знайдіть площу прямокутника, якщо його периметр 26 дм, а сторони пропорційні числам 2 і 3​


Ответы на вопрос

Отвечает Нестерова Дина.

Ответ:

40,56 кв. дм.

2 \times (2x + 3x) = 26 \\ 5x = 13 \\ x = 2.6 \\ 2.6 \times 2 = 5.2 \\ 2.6 \times 3 = 7.8 \\ 5.2 \times 7.8 = 40.56 \: