Човен плив 1,4 за течиею и 1.7 год проти течии шлях який проплив човен за течеею виявився на 2,2 км

менше за шлях проти течии знайдить швидкисть течии рички якщо швидкисть човна в стоячий води 28 км за год Срочно!!

Ответы на вопрос

Отвечает Моисеевич Алексей.
1,7*(28-х)-1,4*(28+х)=2,2
47,6-1,7х-39,2-1,4х=2,2
8,4-3,1х=2,2
3,1х=8,4-2,2
3,1х=6,2
х=6,2/3,1
х=2 км в час