До млина привезли 58 мішків пшениці й 38 мішків жита.Пшениці привезли на 16 ц більше,ніж жита і

пшениці завезено,якщо всі мішки із зерном мали однакову масу?СКРОЧНО ТРЕБА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Людмила Козлова.

1)58-38=20м-пшеницы больше чем жита

2)16ц=1600кг:20=80кг-в одном мешке

3)58*80=4640кг=46,4ц-привезли пшеницы

4)38*80=3040кг=30,4ц-привезли жита