Із паперу в клітинку виріж смужку завдовжки 2см,а потім із цієі смужки виріж такий прямокутник,щоб

його периметр дорівнював 20 см"Кто нибудь подскажите?

Ответы на вопрос

Отвечает Маслихин Алексей.
Одна сторона буде 2см, а друга має бути -8см, тоді Р=2+2+8+8=20(см)
я зробила фото, там від руки накреслила, там де пунктир, то стрічка таку треба вирізати за умовою задачі, а потім відмірюєш сторону 8см - і буде потрібний прямокутник