катер проплив 100.1 км за течією а проти 99.47 км скільки часу витратив катер на весь шлях а його

власна швидкість 36.4 км/год а швидкість течії 2.1 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Рома.
1) 100.1/36.4=2.75 год
2) 36,4-2,1=34,3 км/год
3) 99,47/34,3=2,9 год
4) 2,75+2,9=5,65 год