Склади та розв'яжи обернену задачу: 6, ?, х. У жука 6 кінцівок, а в павука на 2 кінцівки більше.


Ответы на вопрос

Отвечает Бабич Марина.

6+2=8(к.)- у павука.
у павука 8 кiнцiвок, а у жука на 2 меньше.
8-2=6(к.)- у жука.