РОЗВ*ЯЖІТЬ ЗАДАЧУ СРОЧНО !!!  По стовбуру дерева від однієї гілки у протилежних напрямках поповзли

два равлики Через 7 хв відстань між ними була 728 мм Перший равлик повз зі швидкістюю54мм за хв З якою швидкість повз другий равлик ?  ПОМОГИТЕ СКОРЕЄ !!!!!!        

Ответы на вопрос

Отвечает Леконцева Ника.

Вирішити неможливо. Умова неправильне, дано в умові мало

Отвечает Остапенко Антон.

54*7=378 - перший равлик проповз таку відстань.

728-378=350 - другий равлик проповз таку відстань

350/7=50 - швидкість другого равлика



Відповідь: Швидкість другого равлика дорівнює 50 мм/хв.