у трикутнику DEF DE=4см, кут D=30 градусів, кут E= 120 градусів .Знайдіть невідомі сторони

трикутника і радіус кола,описаного навколо нього.

Ответы на вопрос

Отвечает Курманова Виталина.


1)кут А = 180 градус.-120 градус.-30градус= 30 градус.(за вл-тю тр-ка)

2)EF=DE=4 см.(за вл-тю рiвнобедреного тр-ка)

3) за теорамою sin.DF= в чисельнику 4-0,866 в знаменнику 0,500 = 6,9(см)

4)радiус = чисельнику 27,45(7,45-4)(7,45-6,9)(7,45-4) в знаменнику 4+6,9+4=

=в чисельнику 1,8574 в знаменнику 12,9=0,14(см)
Вiдповiдь: EF=4, DF=6.9, к = 0,14