Знайти площу трикутника радіуси вписаного і описаного кіл, якщо його сторони 39см 33см 60см​​


Ответы на вопрос

Отвечает Захаренко Александр.

Ответ:

S= 594 см²

r=9 см

R=32,5 см

Объяснение:

S-?

r-?

R-?

a=39

b=33

c=60

S=√p(p-a)(p-b)(p-c)

p=a+b+c/2=39+33+60/2=66

S=√66(66-39)(66-33)(66-60)=√352836=594 см²

r=S/p=594/66=9 см

R=abc/4S=60*33*39/4*594=32,5 см