Бісектриса одного з кутів паралелограма ділить його сторону на відрізки 35.5 см,і 17.5см, обчисліть

периметр паралелограма

Ответы на вопрос

Отвечает Айнадин Мустафа.


паралелограм АВСД, бісектриса АЕ, ВЕ=35,5, ЕС=17,5, ВС=АД=ВЕ+ЕС=35,5+17,5=53, кутЕАД=кутАЕВ як внутрішні різносторонні=кутВАЕ, трикутник АВЕ рівнобедрений, АВ=ВЕ=35,5=СД, периметр=2*(АВ+ВС)=2*(35,5+53)=177,

або ВЕ=17,5, ЕС=35,5, тоді по тій же схемі, АВ=СД=17,5, периметр=2*(17,5+53)=141,

відповідь б)