ДУУЖЕ ТРЕБА!!! периметр паралелограма дорівнює 244 см. Одна з його сторін більша від другої на 50

см. Знайдіть довжини паралелограма

Ответы на вопрос

Отвечает Нижник Егор.
Периметр паралелограма знаходиться по фоормулі Р=(а+в)*2
Нехай менша сторона буде хсм, тоді більша х+50. За умовою периметр=244см. Маємо рівняння:( Х+Х+50)*2=244
                            2х+50=244:2
                              2х=122-50
                                2х=72
                                   х=36(см) менша сторона
х+50=36+50=86(см)більша сторона