Знайдіть довжину кола описаного навколо правильного чотирикутника периметр якого дорівнює 12 см


Ответы на вопрос

Отвечает Клімов Вадім.

Сторона правильного чотирикутника (квадрата) дорівнює

a=P/4=12/4=3 см

Радіус описаного кола дорівнює

R=\frac{a\sqrt{2}}{2}=\frac{3\sqrt{2}}{2} см

Довжина описаного кола дорывнює

C=2 \pi*R=2*\pi* \frac{3\sqrt{2}}{2}=3\sqrt{2} \pi (\approx 13.3 ) см