Чому дорівнює обєм сфери площа поверхні якої становить 144п см2


Ответы на вопрос

Отвечает Рибак Ольга.

S = 4πR², откуда R² = 144π : (4π) = 36, R = 6  см
V = 4/3 πR³ = 4/3 π · 6³ = 4/3 π · 216 = 288π (cм³)