Як знайти площу паралелограма сторони якого дорівнюють 6 коринь 3 см і 10 см а висота проведена з

вершини утворює з однією зних кут 30 грарадусів

Ответы на вопрос

Отвечает Нурмухамедов Амир.
6v3*10*sin60=60v3*v3/2=30*3=90 см.кв.