Площа основи конуса S велика, площа його поверхні 3S. Під яким кутом нахилина твірна до площіни

основи?

Ответы на вопрос

Отвечает Кухаренков Вадим.

Площа бічної поверхні конуса   Sб = So / cos a . де а - кут нахилу твірної до площини основи.

У даному випадку  Sо = S ,  Sб = 3 * S - S = 2 * S ,  тому

cos a = S / (2 * S) = 1/2 ,  звідки  а = 60 градусів.