ДУЖЕ СРОЧНО Знайдіть кути трикутника,якщо один із них втричі менший від другого кута,а від третього

на 20° більший,

Ответы на вопрос

Отвечает Курочкина Карина.

3х+х+х-20=180

5х=200

х=40

3*40=120

40-20=20

Ответ 20,40,120