Знайти сторони трикутника якщо вони пропорційні числам 2 3 і 4 а периметр трикутника утвореного

середніми лініями дорівнює 18 см

Ответы на вопрос

Отвечает Гречка Дмитрий.
Обозначимо їх через х. Тобто
2х+3х+4х=18
9х=18
х=2
2*2=4 см одна сторона
2*3=6 см друга сторона
2*4=8 см третя сторона