Знайдіть кути трикутника АВС , якщо кут А+ кут В=103 , кут А- кут В= 63


Ответы на вопрос

Отвечает Грушецкая Елизавета.
кут С=180-103=77(бо сума кутів у трикутнику=180)
кут B=(103-63)/2=40/2=20 (бо кут А більший від B на 63-за умовою)
кут А=20+63=83 або ж А= 180-77-20=83( сума кутыв трикутника=180)