Навколо прямокутного трикутника АВС з прямим кутом С описано коло. Знайдіть радіус кола, якщо АС=10

см, кут В=30 градусів. прошу вас допомогти...

Ответы на вопрос

Отвечает Бағытжанова Дильназ.

Кут 30 лежить проти сторони АС=10, тоді гіпотенуза АВ = 2 х АС = 20

Радіус описаного кола = 1/2 гіпотенузи = 20/2=10