Радіус кола, описаного навколо правильного трикутника, дорівнює 6√3. Обчисліть периметр трикутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Давыдовская Дарья.
Сторона а правильного трикутника, який вписан в коло радіуса R, становить: a = 2Rcos30° = 2R(√3/2) = R√3.
Периметр такого трикутника дорівнює:
Р = 3а =3*(R√3) = 3√3*6√3 = 18*3 = 54.