Периметр квадрата догівнюе 16см .Знайдіть відстань від точки перетину до сторін рішеня ціеі задачі


Ответы на вопрос

Отвечает Минский Витя.
Р=16 значить одна сторона 16÷4=4 получаеться та лінія від точки до кута =4÷2=2 тому шо нас тіп казати шо та рисочка =половині сторони тому думаю ответ 2 см. Если шо напиши по людски тому шо тут більше обяснения чем решения