У прямокутній трапеції менша основа та менша бічна сторона дорівнюють 8 см, а більша бічна сторона

- 10 см. Знайти площу трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Рубан Саня.
ABCD-трапеция,<A=90,AB=BC=8см,CD=10cм
Проведем CH_|_AD,ΔCDH-прямоугольный,CH=AB=8см
DH=√(CD²-CH²)=√(100-64)=√36=6
AD=AH+DH,AH=BC=8см⇒AD=8+6=14см
S=(DBC+AD)*CH/2=(8+16)*8/2=24*4=96см²