Знайдіть висоту прямокутної трапеції якщо її більша бічна сторона 5 см а основи становлять 8см і

11см

Ответы на вопрос

Отвечает Рудовская Елена.
Маємо трапецію АВСD з висотою СМ.См=АВ;ВС=АМ. МD=AD-AM=11-8=3(см) З трикутника МСD маємо: . СМ=корінь з СD до квадрату - МD до квадрату=корінь з 25-9=4(см)