Твірна конуса 10 см.і нахилена до площини основи під кутом 30 градусів. Знайти радіус основи

конуса,Sb

Ответы на вопрос

Отвечает Козлова Алёна.
З прямокутного трикутника: твірна -гіпотенуза, знаходимо радіус основи:

r=l*cos30=10*√3/2=5√3 (см)
Площа бокової поверхності обчислюється за формулою

S(бок) =πrl=π*(5√3)*10=50π√3 (см²)