Знайдіть центральний кут правильного многокутника кут якого дорівнює 150. Скільки стоін має цей

многокутник

Ответы на вопрос

Отвечает Девятова Екатерина.
Внутрішній кут = (кількість сторон-2)*180/кількість сторон, тобто a=(n-2)*180/n, 150=(n-2)*180/n, 150n=180n-360, 30n=360, n=12 - кількість сторін (кутів), центральний кут=360/12=30