Очисліть объєм конуса,висота якого дорівнює 8см,а радіус основи 9см


Ответы на вопрос

Отвечает Атаева Виктория.
H = 8 см
R = 9 см
V = πR²H = π · 9² · 8 = 648π (см³) ≈ 648 · 3,14 =  2034,72 см³